امروز پنجشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۹
شناسه خبر: ۱۷۳۳
تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۴
تحریف امام 6 / عضو شورای اسلامی شهر مشهد در مصاحبه با بصرنیوز:

کسانی از یاران امام دست به تحریف مبانی امام (ره) میزنند که یا از انقلاب خسته شده اند یا گرفتار دنیایی شده اند که آن مبانی برایشان پاسخگو نیست

برای تحریف مبانی انقلاب هیچ چاره ای بجز تحریف شخصیت امام خمینی رحمت الله علیه نیست زیرا انقلاب ما بدون نام امام خمینی (ره) هیچ کجای دنیا شناخته شده نیست.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بصرنیوز امام خامنه ای در ۱۴ خرداد ماه در مراسم سالگرد امام خمینی رحمه الله علیه فرمودند :اگر ملّت ایران بخواهد به آن هدفها برسد، بخواهد این راه را ادامه بدهد، باید راه امام بزرگوار را درست بشناسد، اصول او را درست بشناسد، نگذارد شخصیّت امام را تحریف کنند، که تحریف شخصیّت امام، تحریف راه امام و منحرف کردن مسیر صراط مستقیم ملّت ایران است. اگر راه امام را گم کنیم یا فراموش کنیم یا خدای نکرده عمداً به کنار بگذاریم، ملّت ایران سیلی خواهد خورد.

 

به دلیل اهمیت این موضوع که  امام خامنه ای گم کردن یا فراموش نمودند راه امام را موجب سیلی خوردن ملت دانستند پایگاه خبری تحلیلی بصرنیوز این موضوع را در قالب پرونده تحریف شخصیت امام خمینی بررسی می نماید .

 

در همین رابطه حاج خلیلی موحد عضو شورای اسلامی شهر مشهد در مصاحبه با بصرنیوز گفت : بزرگترین خطری که تمام انقلاب ها را تهدید میکند  تغییر مبانی آن انقلاب ها است.  انقلاب اسلامی ایران هم از این قضیه مستثنی نیست.

 

عضو شورای اسلامی شهر مشهد گفت : این خطر در انقلاب اسلامی ایران هم وجود دارد و حتی خطرناک تر از دیگر انقلاب ها است  چون این انقلاب ریشه دارتر می باشد. لذا برای تحریف مبانی انقلاب هیچ چاره ای بجز تحریف شخصیت امام خمینی رحمت الله علیه نیست زیرا انقلاب ما بدون نام امام خمینی (ره) هیچ کجای دنیا شناخته شده نیست.

 

موحدی افزود : متاسفانه این اتفاق فقط باید توسط کسانی بیافتد که دوشادوش امام بوده اند و کنار امام بوده اند و قطعا کسانی این کار را خواهند کرد که یا از انقلاب خسته شده اند یا گرفتار دنیایی شده اند  که آن مبانی برایشان پاسخگو نیست.

 

حاج خلیل موحد گفت : امروز علمدار این جریان آقای هاشمی رفسنجانی است .که با بیان مطالب خلاف واقع یا تحریف مطالب حضرت امام (ره) شخصیت ایشان را  به گونه ای وانمود میکند که خودش بتواند در این مسیر به عافیتی که می خواهد برسد.

 

موحدی افزود : این خطر بزرگی است که مردم باید مراقبش باشند وبدانند در طول تاریخ بزرگانی بوده اند که از مسیرشان پیشمان شدند و عاقبت کارشان به سختی تمام شد.

 

نظرات

آخرین اخبار