امروز پنجشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۹
شناسه خبر: ۱۷۲۵
تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۴
تحریف امام 5 / علی سهیلی

چگونگی و چرائی تحریف اندیشه ها ، اصول و مکتب امام خمینی (ره) / واکاوی پروژه‌ی اما‌م‌زدایی و راهکارهای مقابله با آن

کلید واژه اجازه نمی دهیم به عنوان یک مطالبه جدی برای اولین بار به صورت گسترده در یک حرکت اجتماعی ، مورد استناد، استفاده و توجه جریان ها و تشکل های فرهنگی و مردمی مشهد مقدس قرار گرفت و به سرعت در سایر شهرها و استان ها به عنوان یک کمپین و شعار فراگیر در کشور تبدیل شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بصرنیوز امام خامنه ای در ۱۴ خرداد ماه در مراسم سالگرد امام خمینی رحمه الله علیه فرمودند :اگر ملّت ایران بخواهد به آن هدفها برسد، بخواهد این راه را ادامه بدهد، باید راه امام بزرگوار را درست بشناسد، اصول او را درست بشناسد، نگذارد شخصیّت امام را تحریف کنند، که تحریف شخصیّت امام، تحریف راه امام و منحرف کردن مسیر صراط مستقیم ملّت ایران است. اگر راه امام را گم کنیم یا فراموش کنیم یا خدای نکرده عمداً به کنار بگذاریم، ملّت ایران سیلی خواهد خورد.

به دلیل اهمیت این موضوع که  امام خامنه ای گم کردن یا فراموش نمودند راه امام را موجب سیلی خوردن ملت دانستند پایگاه خبری تحلیلی بصرنیوز این موضوع را در قالب پرونده تحریف شخصیت امام خمینی بررسی می نماید .یاداشت ذیل با موضوع واکاوی پروژه امام زدائی توسط آقای علی سهیلی از فعالان فرهنگی مشهد مقدس نوشته شده استکه می توانید در فایل پی دی اف  زیر مطالعه نمائید .

مقاله تحریف مکتب امام خمینی

 

نظرات

آخرین اخبار