امروز شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸
شناسه خبر: ۶۲۴
تاریخ انتشار: ۷ خرداد ۱۳۹۳
این شناسنامه شماست؟!

عزاداری رسانه های دولتی برای یک بهایی مفسد + تصاویر

عزاداری رسانه های رسمی دولت برای مرگ یک بهایی و همنوایی آنها با رسانه های وابسته به سازمان های اطلاعاتی آمریکا و انگلیس و برخی رسانه های ضدانقلاب، موجبات تعجب و همزمان، افشاکننده خط فکری گردانندگان این رسانه ها را پدید آورده است.به گزارش بصرنيوز به نقل از خيبر انلاين خبرگزاری های دولتی ایرنا، ایسنا و میراث فرهنگی با انتشار خبر مرگ هوشنگ سیحون، به انتشار نیمی از زندگینامه وی پرداخته و از وابستگی وی به فرقه ضاله بهائیت، عضویت در کلوپ روتاری شمال تهران و فراماسونری صهیونیستی و فسادهای ناشی از مدیریت وی در دانشگاه تهران خودداری نمودند.

براساس این گزارش، رسانه های رسمی دولت درحالی تنها به بخشی از فعالیت های هنری این بهایی پرداختند که وی، به عنوان یکی از اعضای موثر و تاثیرگذار در پایه گذاری کلوپ روتاری شمال تهران معروف بوده است.

دانلود

هوشنگ سیحون که در دوره ریاستش بر دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران، ابتدال و اباحه گری را ترویج نمود، سالهاست که در خارج از کشور به سر می برده و برخی از گالری های در هالیوود، واشنگتن، برلین و کانادا برای بازدید افراد خاص برپا می شده است.

هوشنگ سیحون در سال ۱۲۹۹ شمسی در تهران و در یک خانواده «بهائی» به دنیا آمد. پدرش از یهودیانی بود که به فرقه ضاله بهائیت پیوسته بود. وی پس از اخذ دیپلم در سال ۱۳۱۹ به دانشگاه تهران رفت و در رشته معماری دانشکده هنرهای زیبا به تحصیل پرداخت.

در آن زمان دولت فرانسه با هدف جا انداختن و نفوذ دادن هر چه بیشتر فرهنگ و هنر خود و تأثیرگذاری بر ایرانیان این دانشکده و دانشجویان آن را تحت کنترل داشت تا آنجایی که اساتید فرانسوی بدون دریافت دستمزد از دولت ایران در این هنرکده تدریس می کردند. دولت فرانسه افزون بر خدمات آموزشی، در هر دوره به عده ای از دانشجویان بورس تحصیلی می داد و آنها را به فرانسه می برد. سیحون هم جزو این دسته از دانشجویان بود که با بورس اعطایی دولت فرانسه به آن کشور رفت و تحت نظر آنان به تکمیل تحصیلات عالیه خود پرداخت.

هوشنگ سیحون در سال ۱۳۲۸ به ایران بازگشت و بلافاصله با درجه دانشیاری به استخدام دانشگاه درآمد و به تدریس پرداخت. سال ۱۳۴۱ وی به عنوان رئیس دانشکده منصوب شد. عده ای وابستگی سیحون به بهائیت و عضویت او در کلوپ روتاری و گروهی دیگر نزدیکی بیش از حد وی به دربار را دلیل اصلی ترفیعات سریع و انتصابش به ریاست دانشکده هنرهای زیبا می دانند.

دانشكده هنرهاي زيبا هم چند استاد بهايي داشت. مهندس هوشنگ سيحون، رئيس اين دانشكده، بهايي بود. از ديگر استادان اين دانشگاه بايد به اشراق خاوري استاد رشته معماري اشاره كنم و همچنين مهندس عباس امانت كه طراح و سازنده «مشرق الاذكار» – يعني معبد بزرگ بهائيان – و بقعه و ساختمان قبر سيدعلي محمدباب و بهاءا لله و عبدالبهاء و شوقي افندي در فلسطين اشغالي و مشرق الاذكار بهائيان در كوه كرمل واقع در فلسطين اشغالي است.

هوشنگ سیحون یکی از فعال ترین اعضای کلوپ روتاری شمال بود. کلوپ روتاری شمال، سومین کلوپ روتاری است که در ایران تشکیل گردید و در سال ۱۳۳۹ به عضویت روتاری بین المللی پذیرفته شد.

یکی از اقدامات سیحون در دوره ریاست دانشکده هنرهای زیبا، استفاده از مدل‌های زنده و عریان درکلاس‌های درس بود. عریان شدن زنان در کلاس نقاشی و طراحی آناتومی در شمار آوردهایی است که اساتید غرب‌زده‌ای نظیر هوشنگ سیحون به ارمغان آوردند و برای ترغیب دانشجویان، جدول دستمزد برای مدل‌های عریان از سوی دانشکده تنظیم شد.

او بنیانگذار سفرهای دانشجویی و اردوهای دانشگاهی بود و هر سال گروه های متعددی از دانشجویان دختر و پسر را به صورت مختلط، به سفرهای به اصطلاح علمی در نقاط مختلف ایران می فرستاد. این گونه مسافرت ها محملی برای اشاعه فساد و وسیله ای برای کشاندن دانشجویان به مرداب مرگ اخلاقی بود.وی این گونه رفتار را جزو ویژگی ها و افتخاراتش می دانست به در جایی می گوید: «… در سفرها تفریح هم داشتیم و شب ها به سینما می رفتیم، یادم هست که یک شب در شهر لاهیجان دو بار سینمای این شهر را به هم ریختیم». قصد سیحون از برگزاری چنین سفرهایی دور نگه داشتن دانشجویان این دانشکده از مسائل اجتماعی و فضای مبارزاتی آن ایام دانشگاه تهران بود.

مطالب فوق، تنها بخشی از آن چیزی است که رسانه های دولتی نه تنها کوچکترین اشاره به آن نداشتند، بلکه با چشم بستن به ترویج فساد و اباحه گری، همنوا با BBC و VOA و… به تجلیل از وی پرداختند. علاقه مندانی که تمایل دارند تا نسبت به هوشنگ سیحون و تشکیلاتی که در آن فعالیت داشته و دیگر همکارانش، اطلاعات کاملتری را کسب کنند، به کتاب “معماران تباهى” جلد ۴ ، سیمای کارگزاران کلوپ‌های روتاری در ایران مراجعه کنند.
دانلود (1)

دانلود (2)

پیرامون کلوپ های روتاری، روتاری شمال و… نکات گفتنی بسیاری وجود دارد از جمله اینکه، اعضای این کلوپ ها توسط اکیپ صهیونیستی فراماسونری انتخاب می شوند و هرکدام باید بتوانند توان حرکت چرخ دنده های این مجموعه که توسط مرکز هدایت می شود، را داشته باشند.

جان مينو، يكي از استادان برجسته علوم سياسي، در كتاب خود در مورد تعداد اعضاي روتاري متذكر مي شود: “ما نبايد سازمان هاي روتاري را كه در سال ۱۹۰۵ تشكيل شده اند و در پي تأسيس يك حكومت جهاني هستند فراموش كنيم. تعداد اعضاي اين گروه بيش از ۴۵۰ هزار نفر است كه در متجاوز از صد كشور پراكنده هستند”.

چگونگي عضويت و ورود به باشگاه هاي روتاري مانند عضويت در لژهاي فراماسونري، مستلزم انتخاب فرد از سوي تشكيلات مي باشد و براي هيچكس مقدور نيست كه به ميل و رغبت خود به عضويت اين تشكيلات درآيد و يا براي عضو شدن در كلوپ هاي روتاري تقاضانامه ارسال دارد.

دانلود (3)
دانلود (4)با این همه، آیا رخنه فرهنگی صورت گرفته در میان رسانه های دولتی جای نگرانی و دلواپسی ندارد؟ شاید این رسانه ها براساس پیشنهاد رییس دولت یازدهم که از همه درخواست کرده بود با شناسنامه سخن بگویند، با اینگونه اقدامات هنجارشکنانه می خواهند شناسنامه های واقعی خود را به نمایش بگذارند.

بعد از مرگ “ریچارد فرای” جاسوس، این دومین عزاداری رسانه های دولتی در مرگ فردی خاص است که از ابتدای سال معروف به فرهنگ، مشاهده می شود.
دانلود (5)

دانلود (6)
نظرات
 1. Warning: mysql_query(): Access denied for user ''@'localhost' (using password: NO) in /home2/mohebbol/public_html/basarnews/wp-content/plugins/comment-rating/comment-rating.php on line 219

  Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /home2/mohebbol/public_html/basarnews/wp-content/plugins/comment-rating/comment-rating.php on line 219

  Warning: mysql_query(): Access denied for user ''@'localhost' (using password: NO) in /home2/mohebbol/public_html/basarnews/wp-content/plugins/comment-rating/comment-rating.php on line 226

  Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /home2/mohebbol/public_html/basarnews/wp-content/plugins/comment-rating/comment-rating.php on line 226
  class="comment even thread-even depth-1" id="comment-33">
  محمدحسین کشمیری ۸ خرداد ۱۳۹۳ در ۱۵:۴۹
  Thumb up ۰
  Thumb down ۰

  يعنی کار فرهنگی جهادی تو مدیران رسانه ای داره کولاک میکنه!!
  خدا بخیر بگذرونه عاقبت ما رو با این کارها

آخرین اخبار