امروز پنجشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۹
شناسه خبر: ۴۴۷۳
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردین ۱۳۹۶
در آستانه انتخابات 1396

حمایت دبیر حزب موتلفه خراسان رضوی از تبلیغاتِ نمایشی دولت یازدهم در رسانه ملّی!

در روزهای منتهی به انتخابات ریاست جمهوری ۹۶، به اذعان همگان رسانه ی ملی تبدیل به نمایشگاه تبلیغات دولت یازدهم شده است تا جایی که صدای اعتراض بعضی از حامیان دولت یازدهم هم از این بی عدالتی بلند شده است.

?به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بصرنیوز؛ در روزهای منتهی به انتخابات ریاست جمهوری ۹۶، به اذعان همگان رسانه ی ملی تبدیل به نمایشگاه تبلیغات دولت یازدهم شده است تا جایی که صدای اعتراض بعضی از حامیان دولت یازدهم هم از این بی عدالتی بلند شده است.
درهمین راستا آیت الله رئیسی امروز طی نامه ای به رئیس صدا وسیما تذکراتی را در همین مورد ایراد نمودند.
?با این حال جواد آرین منش طی مصاحبه ای با جماران صحبتهایی در این مورد انجام داده است که بیش از پیش باعث آشکار شدن مواضع حقیقی جبهه پیروان خط امام و رهبری میشود که مشی اعتدالی را پیش گرفته و درصدد اتحاد با اعتدالیون می باشند.

?این جریان سنتی در انتخابات های مشهد مقدس همیشه به وحدت شکنی در میان اصولگرایان معروف بوده و همواره در صدد تقویت جبهه اصلاحات و اعتدالی با یدک کشیدن نام اصولگرایی بوده اند.

?قسمتی از مصاحبه آرین منش با سایت جماران:
?باید دید آیا در گذشته فعالیت های دولت ها از هر جناحی که بوده اند، زمان انتخابات از سوی صدا و سیما متوقف می شده است؟ به نظر نمی رسد که در گذشته هم چنین چیزی بوده باشد و قانون انتخابات هم در این موارد ساکت است.
?بنابراین اگر انعکاس فعالیت های دولت تبلیغ تلقی شود به این معنی است که تا یک ماه آینده صدا و سیما باید رئیس جمهور، همه کسانی که از دولت کاندیدا هستند و برخی از مسئولان کشور را بایکوت خبری کند؛ در حالی که چنین مجوزی برای صدا و سیما وجود ندارد.

نظرات

آخرین اخبار