امروز شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸
شناسه خبر: ۳۶۷
تاریخ انتشار: ۲ خرداد ۱۳۹۳

حسين شريعتمداري : آقاي هاشمي مادامي عزيز است كه در مسير انقلاب حركت كند/مبادا زير تابلو برد-برد رقيب تبديل به شريك شود

حسين شريعتمداري گفت: مبادا زير تابلو برد-برد رقيب تبديل به شريك شود .
آقاي هاشمي مادامي عزيز است كه در مسير انقلاب حركت كند

به گزارش بصرنيوز به نقل از «نسيم»، محورهاي اظهارات ظهر امروز شريعتمداري در همايش “اصحاب حق” در دانشگاه تربيت معلم شهيد بهشتي مشهد به شرح ذيل است:

-درگیری آمریکا و روسیه، درگیری بعد از موجویت آنهاست، آن‌ها موجویت یکدیگر را پذیرفته‌اند. درگیری آنها بعد از موجودیت است اما درگیری ما با نظام سلطه درگیری ماهوی است. موجودیت نظام سلطه با ما در تعارض است، شاید میدان‌های درگیری عوض شده است اما دعوا پابرجاست.

-کسانی که این روزها را بحرانی می‌دانند تاکنون بحران را ندیده‌اند. امام خمینی(ره) فرمودند اگر اتفاقی نیافتاده چرا سر و صدا می‌کنید. همه هیاهوهای دشمن برای این است که ما قدر گوهر ناب خود را نمي‌دانيم.

-“کوهن” می‌گوید ما در آستانه هزاره سوم شاهد تولد قطب قدرتمند اسلام هستیم.

-وظیفه حزب‌الله است که موجودیت خود را فریاد بزند. وقتی شما پرچم خود را بلند می‌کنید خیلی‌ها زیر آن می‌آیند، نگذارید پرچم دست کسانی بیفتد که شرایط واقعی را جور دیگر نشان می‌دهند.

-به منافقینی که بعد از مرصاد دستگیر می‌شدند گفتيم شما چطور فکر می‌کردید که به راحتی می‌توانید وارد کشور شوید، آنها می‌گفتند به ما گفته شده به محض ورود به کشور، همه با شما هستند. اگر پرچم خود را بالا ببرید این اتفاق می‌افتد که افراد چنین فکری نمی‌کنند.

-یکی از ضروری‌ترین گام‌ها این است که نگذارید صحنه خالی بماند، حزب الله هوشیار است وگرنه دشمن خواب‌های زیادی دیده است.

-دشمن زرنگ شده است می‌گوید برد-برد، برد-برد با کی؟ سوال این است. اکنون جنگ، جنگ تابلوها است. آیا باید با کسانی‌که از ملت ايران دزدی کرده‌اند معامله برد-برد کنیم؟ مبادا زیر تابلو برد- برد دشمن تبدیل به رقیب و رقیب را تبدیل به شریک کنند.

-دشمن دارد از دارایی خود ما علیه خود ما استفاده می‌کند. دولت بخشی از نظام است نه کل نظام، البته همه قوه‌ها همین‌گونه هستند. ما در جایگاه رفیعی هستیم، بحران هم نیست اما باید به شدت مراقب بود.

-رخنه در بی‌خبری و تنبلی ما شکل می‌گیرد. فرزند انقلاب خیانت نمی‌کند اما ممکن است که او را فریب دهند.

-نگاه افراد اصلی با نگاه نظام در مسئله فرهنگ متفاوت است. وقتی می‌بینیم که فردی اشتباه را تکرار کرد، خطا اتفاق نیفتاده بلکه خبط کرده است.

-جرایم فتنه‌گران مشهود است و واقعا وطن‌فروش هستند. سران فتنه واقعا وطن فروشی کردند و هنوز هم حاضر به مرزبندی نیستند.

-برخی افراد از نجابت حزب‌الله سوء استفاده می‌کنند اما بدانند که حزب‌الله روز حادثه در صحنه است.

-آقای خاتمی در سال آخر دوره مسئولیت خود گفت: باید بنشینیم و اصلاحات را تعریف کنیم.

-در اسلام اعتدال و میانه‌روی سفارش شده اما دقت کنید که شما نمی توانید از احکام اسلام عدول کنید چون احکام اسلام به صورت یک مجموعه خودش نماد اعتدال است.

-جریانی که خیلی عجله دارد یقینا عمر خود را كوتاه مي‌داند، اینکه در دانشگاه ها دارند به سرعت مدیر عوض می کنند به خاطر این است که می‌دانند زیر پایشان خالی است و عمر کوتاهی دارند.

-زیر پای حریف خالی است. یکی از حرکاتی که اینها دنبال می کنند این است که به برخی افراد نزدیک اصولگرایی نزدیک می شوند.

-برخی عمدا بر اصولگرایی و اصلاح‌طلبی دامن می زنند تا بگویند در این وسط چیزی است به نام اعتدال.

-آقای هاشمی مادامی عزیزند که در مسیر تعریف شده انقلاب باشند.

-هر زمان می خواست مذاکره شود رهبر معظم انقلاب در مورد مرز بندی با آمریکا صحبت می‌کردند اما در آخرین دور ایشان به بازدید مراکز نظامی و خصوصا موشک‌ها رفتند، ایشان می‌خواستند يك پیام را منتقل کنند.

نظرات
 1. Warning: mysql_query(): Access denied for user ''@'localhost' (using password: NO) in /home2/mohebbol/public_html/basarnews/wp-content/plugins/comment-rating/comment-rating.php on line 219

  Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /home2/mohebbol/public_html/basarnews/wp-content/plugins/comment-rating/comment-rating.php on line 219

  Warning: mysql_query(): Access denied for user ''@'localhost' (using password: NO) in /home2/mohebbol/public_html/basarnews/wp-content/plugins/comment-rating/comment-rating.php on line 226

  Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /home2/mohebbol/public_html/basarnews/wp-content/plugins/comment-rating/comment-rating.php on line 226
  class="comment even thread-even depth-1" id="comment-18">
  محمدحسین کشمیری ۳ خرداد ۱۳۹۳ در ۱۳:۵۰
  Thumb up ۰
  Thumb down ۰

  حضرت آیت الله خوشوقت ره خطاب به سعید جلیلی (تیم مذاکره سابق):
  مبادا برای برد برد مذاکره کنید که اینچنین توافقی با کفار و دشمنان دین حرام اس.
  یک سئوال:
  فرضا تیم مذاکره کننده توانست برد برد مذاکره کند و آن طرفی ها سربه راه شدند و پول های بلوکه شده که. مهم ترین دغدغه تیم مذاکره کننده است ، به ایران داده شد ; با پول حرام میخواهند مملکت امام زمان عج را اداره کنند؟
  وای بر اینان

آخرین اخبار