امروز پنجشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۹
شناسه خبر: ۴۳۷۴
تاریخ انتشار: ۳ اسفند ۱۳۹۵
نه به دعوت بسیج دانشگاه آزاد اسلامی مشهد از سوی شهردار سابق شهر

ترس از شفافیت با پنهان شدن پشت رسانه های زنجیره ای!

مهندس پژمان شهردار سابق مشهد و مدعی جریان راستگویی و شفافیت حاضر به مناظره با شهردار فعلی مشهد نشد!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بصرنیوز،مهندس پژمان شهردار سابق مشهد و مدعی جریان راستگویی و شفافیت حاضر به مناظره با شهردار فعلی مشهد نشد!
این در حالیست که رسانه های منتسب به ایشان در چند روز گذشته موجی از تخریب و فضاسازی رسانه ای را علیه شهرداری فعلی مشهد راه انداخته اند.
قابل ذکر است در زمان تصدی وی بر شهرداری مشهد اسناد زیادی از تخلفات وی افشا شد تا آنجا که یکی از نمایندگان مردم در شورای سابق شهر مشهد در اعتراض به همراهی اعضای شورا با شهردار استعفا داد ، و پژمان دعوت مخالفین را به مناظره در آن زمان هم رد کرد و ترجیح داد پشت رسانه های حامی خود مخفی شود‌.
گفتنی است دعوت از مناظره به همت بسیج دانشگاه آزاد اسلامی مشهد شکل گرفته بود.

بسیج دانشگاه آزاد اسلامی در گفتگو با بصرنیوزاین خبر را تایید کرد.

مسئول سیاسی بسیج دانشگاه آزاد اسلامی درهمین رابطه طی مصاحبه ای با فارس گفت: اساساً یکی از وظایف مدیران در نظام اسلامی پاسخگویی به آحاد مردم و بالأخص قشر نخبه دانشگاهی است و اکنون عدم حضور شهردار سابق جای سؤال و تأسف دارد.

وی خاطرنشان کرد: اینکه شهردار سابق حاضر به پاسخگویی در مورد عملکرد چندساله و الگوی مدیریتی خود در مقابل قشر نخبه، مطالبه گر و متخصص نیستند، ابهامات زیادی را در مورد ایشان پررنگ می‌کند.

رضا سمرقندی تاکید کرد: با استنکاف شهردار قبلی از پاسخگویی به عملکرد و الگوی مدیریتی خود در شهرداری گذشته ضرب‌المثل «آن را که حساب پاک است، از محاسبه چه باک است» به ذهن متبادر می‌شود.

نظرات

آخرین اخبار