امروز شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹
شناسه خبر: ۲۷۳۶
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۴
حجت الاسلام حسین ابراهیمی:

اشبه الناس به امام خمینی بی شک یک نفر بیشتر نیست / جناب آقای بهرمانی خوب شد امروز امام نیست که این روز های شما را ببیند

همان زبانی که دیروز در جبهه اسلام وعلیه مستکبرین با سخنان برنده جهاد می نمود و امروز...برای همین خطاب بهرمانی نمودم چون آن هاشمی مرد ،آن هاشمی همان زمانی که هوای قدرت طلبی او را بر آن داشت که سلم لمن سالمکم را رها کند و نامه بدون سلام به نائب امام زمان بنویسد مرده بود چون انسان یک کالبد نیست یک روح است که اگر تسلیم حق نباشد می میرد و چون مرداری متعفن می گردد.

پایگاه خبری تحلیلی بصرنیوز / جناب آقای بهرمانی خوب شد امروز امام نیست که این روز های شما را ببیند روزی که شاگردانش با نام او به هدف و آرمان او حمله می کنند ،با نام او به تفکر او حمله می کنند،با نام او به پایه های اصلی نظام ولایت فقیه که مظهر حاکمیت اسلام است حمله می کنند و هیچ ابایی از کشیدن شمشیر زبان بر فقهای شورای نگهبان ندارند.

همان زبانی که دیروز در جبهه اسلام وعلیه مستکبرین با سخنان برنده جهاد می نمود و امروز…برای همین خطاب بهرمانی نمودم چون آن هاشمی مرد ،آن هاشمی همان زمانی که هوای قدرت طلبی او را بر آن داشت که سلم لمن سالمکم را رها کند و نامه بدون سلام به نائب امام زمان بنویسد مرده بود چون انسان یک کالبد نیست یک روح است که اگر تسلیم حق نباشد می میرد و چون مرداری متعفن می گردد.

خوب شد که امروز امام نیست که اگر می بود جگرش از این همه نفاق آتش می گرفت،اگر شما امروز سخن از بیت امام می گویید ما سخن از خود امام می گوییم همان امام استکبار ستیز تحریف نشدنی،همان امامی که حاضر بود تکه تکه شود اما سر جلوی مظاهر استکبار و طاغوت خم نکند شما امروز در سالگرد پیروزی انقلاب روح بزرگ روح الله را آزرده ساختید و هدیه ای بد که نه،زخمی بر جگر او وارد کردید،امام در روز های آخر از همین روز های شما می ترسید.

اشبه الناس به امام خمینی بی شک یک نفر بیشتر نیست و آن فرزند معنوی روح الله و جانشین به حق ایشان،حضرت امام خامنه ای است همان کسی که شما امروز با این حملات گاه و بیگاه به شورای نگهبان تبعیت از ایشان را برای چندمین بار رها کرده اید و در مقابل سخن و دستور ایشان به تخریب نهاد های وابسته به رهبر انقلاب دست می زنید که ایشان در مورد تبعیت نهاد های قانونی کشور و دوری از اینگونه سخنان فرمودند:

به نهادهای قانونی اهانت نشود؛ این را توجّه کنید. یک نهاد قانونی را که یک وظایفی دارد، نباید مورد افترا قرار بدهیم یا مورد اهانت قرار بدهیم. نهاد قانونی، نهاد قانونی است؛ نه‌اینکه اشتباه نمیکند؛ هر نهاد قانونی‌ای مثل همه‌ی آدمها، مثل این حقیرِ پُر از تقصیر و اشتباه ممکن است اشتباه کنیم امّا این موجب نمیشود که ما یک نهاد قانونی را مورد اهانت قرار بدهیم، در انظار عمومی، در تبلیغاتمان، در حرفهای خودمان تخفیف کنیم؛ نه، این باب اگر باز شد، هرج‌ومرج خواهد شد. خب، سلیقه‌ی جنابعالی این است، به فلان نهاد قانونی بی‌احترامی میکنی، یکی دیگر سلیقه‌ی دیگری دارد، به آن نهاد قانونی‌ای که تو به آن وابسته هستی بی‌احترامی میکند؛ این خوب است؟ این باب را باز نکنند.

اذهان عمومی را مشوّش نکنند که آقا، معلوم نیست چه خواهد شد، نمیدانیم چه خواهد شد. این کار بسیار غلطی است؛ قبلاً هم من تذکّر داده‌ام؛ بگذارید مردم همچنان‌که حق است، همچنان‌که واقع است، با شوق، با ذوق، با نشاط بروند به سمت انتخابات. تشویش افکار عمومی کار بسیار غلطی است؛ مردم را به انتخابات بدبین نکنند.۱۳۹۴/۱۰/۳۰

وابستگی خونی به امام و هر کس دیگر کافی نیست امام خمینی یک شخض نیست بلکه یک تفکر است و امروز شما با این حملات به شورای نگهبان با نام خمینی تفکر خمینی و ریشه ولایت فقیه را هدف گرفته اید که حضرت روح الله فرمود:

من به این آقایان هشدار می دهم که تضعیف و توهین به فقهای شورای نگهبان امری خطرناک برای کشور و اسلام است. همیشه انحرافات به تدریج در یک رژیم وارد می شود و در آخر، رژیمی را ساقط می نماید. ۲۵/۰۲/۱۳۶۳

نظرات

آخرین اخبار