امروز پنجشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۹
شناسه خبر: ۴۴۵۳
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۵
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر مشهد تاکید کرد

استفاده حداکثری از ظرفیت «راهیان نور»

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر مشهد بر استفاده حداکثری از ظرفیت راهیان نور تاکید کرد
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بصرنیوز، حجت الاسلام مجید فاطمی ارفع در مورد ایام زیارتی راهیان نور و اسنفاده از این ظرفیت عظیم معنوی اظهارکرد: ترویج اردوهای راهیان نور و حضور مردم در مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس به دلیل تاثیر خوبی که دارد همواره مورد تاکید مسئولان بوده و در این راستا اقداماتی نیز برای فراهم کردن امکان حضور در مناطق عملیاتی در نظر گرفته می شود.
وی افزود: در ایام نوروز که مردم دارای تعطیلات بیشتری هستند و معمولا با وسایل نقلیه شخصی خود به مسافرت می روند مناسب است تا برای حضور در مناطق عملیاتی جنوب کشور برنامه ریزی شود.
فاطمی بیان کرد: در همین راستا چند سالی است که شهرداری مشهد به منظور ترویج فرهنگ ایثاروشهادت،برنامه هایی را برای حمایت از سفرهای خانوادگی راهیان نور در نظرگرفته است که هر سال توسعه کمی و کیفی داشته است.
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر مشهد تاکید کرد: امسال نیز برنامه های خوبی در این خصوص تدارک دیده شده که البته برای تغذیه فکری ومعنوی زائران این مناطق باید تلاش بیشتری انجام شود.
وی گفت: اگر زائران بدون توجیهات معنوی به راهیان نور بیایند نمی توانند استفاده حداکثری از این فرصت را داشته باشند و بهتر است اقدامات لازم از جمله تهیه بسته های فرهنگی مناسب مدنظر قرار گیرد.
نظرات

آخرین اخبار