امروز پنجشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۹
شناسه خبر: ۴۳۶۶
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۵
دکتر حسن عباسی در اجتماع مردم مشهد در حسینیه هراتیها:

از نفوذ دشمنان انقلاب از طریق فرزندان مسئولین تا طرح کشکِ آشتی ملی برای نجات فتنه گرانی که دستشان به خون جوانان ملت آغشته است

مهمترین نگرانی ما در پرونده و پروژه نفوذ،فرزندان مسئولینی هستند که در آمریکا و انگلستان و کانادا مشغول درس خواندن و زندگی کردن هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بصرنیوز دکتر حسن عباسی در اجتماع مردم مشهد در حسینیه هراتیها سخنان مهمی را مطرح نمود.
دکتر حسن عباسی با توجه به تاثیر گذاری انقلاب اسلامی به زعامت امام خامنه ای در جهان گفت:تیم تحقیقاتی ما با بررسی و پژوهش ۲۷ سال رهبری و زعامت حضرت امام خامنه ای آمارهای جالبی را به دست آورده اند؛در این مدت حضرت آقا ۴۲۰ دیدار خارجی با مسئولین و روسای عالی مرتبه ی کشورها و نهادهای خارجی از مجموع ۸۲ کشور داشته اند، از همه دنیا می آیند برای دیدار با امام مسلمین و حضرت آقا توصیه هایی می کنند برای کشورهای مختلف و هر کشور که عمل کرده نتیجه اش را دیده و هر کشوری عمل نکرده هم نتیجه اش را در روند کشور داری خود مشاهده کرده واین عزت شیعه است.

وی افزود:شهادت شهید نمر در عربستان و زندانی بودن شیخ سلمان در بحرین و شیخ زکزاکی در نیجریه و مجاهدت و مبارزه شیخ حسن نصرالله با رژیم جعلی اسرائیل در لبنان،نشان از تحرک و تاثیرگذاری جمهوری اسلامی است.
عباسی در ادامه در مورد مهمترین نگرانی در پروژه نفوذ مطرح کرد:مهمترین نگرانی ما در پرونده و پروژه نفوذ،فرزندان مسئولینی هستند که در آمریکا و انگلستان و کانادا مشغول درس خواندن و زندگی کردن هستند.
وی ادامه داد:با توجه به شناختی که از سرویس های جاسوسی کشورهای مختلف دارم،با اطمینان خاطر می گویم که آنها دست روی آقازاده های مسئولین در کشورهای مختلف گذاشته اند و از زندگی آنها سوژه دارند.
ایشان افزود:بعضی از فرزندان مسئولین عامل سرویس های جاسوسی کشورها می شوند و بر میگردند.
آنها به بهانه های مختلف از جمله علم آموزی و سواد راهی کشورهای مختلف می شوند در حالی که علم واقعی را شهریاری ها و علیمحمدی ها و تهرانی مقدم ها در همین دانشگاه های شریف و تهران و امیر کبیر و علم صنعت به دست آورده اند.
دکتر عباسی در مورد مطرح کردن طرح آشتی ملی از سوی بعضی سران فتنه گفت:طرح آشتی ملی سران فتنه با نظام از سوی فتنه گران و آشوبگرانی مطرح شده که دست آنها به خون جوانان ما آلوده است و آنها نمی توانند عذر خواهی کنند وبنده به صراحت عرض میکنم این طرح کشک است.
ایشان در مورد فضای انتخابات ۹۶ گفت:مهمترین رقیب انتخاباتی دولت فعلی عملکرد آنهاست و تنها نکته در باب انتخابات ۹۶ استراتژی اشتباه دوقطبی و زود وارد شدن در انتخابات است.

نظرات

آخرین اخبار